dnes je 20.03.
svátek slaví:
Světlana

Jak vznikl portál Dárky-Trefně.cz

 
Datum konání: 14.11.2020
 

Co mě před 9lety vedlo k vytvoření dárkového portálu Darky-Trefne.cz ?

Asi stejně jako větsinu z vás ani mě nebavilo tlačit se před Vánocemi v obchodech a ,,lovit" dárky pro rodinu, blízké nebo přátele nebo si několik dnů před oslavou lámat hlavu čím onoho oslavence obdařit aby dárek potěsil a nejlépe byl pro oslavence užitečný, prostě měl své místo nebo využití. Následný čas strávený pobíháním z jednoho obchodu do druhého s nejistým výsledkem úspěchu bylo pro mě, jakožto matku, též zásadní.

Zároveň pro mě nebylo příjemné pobíhání s dětmi po obchodech s otazníkem, zda po několika hodinovém pobíhání z obchodu do obchodu skutečně ten pravý dárek seženeme a tak díky tomu vznikl můj projekt Dárky-Trefně.cz

Hledala jsem nástroj, který by mi pomohl efektivně a trefně řešit dárky pro mé blízké a splnit jim jejich přání o kterých by se mi třeba přes ostych styděli zmínit a to i v případě jakékoliv drobnosti.

A právě to mě vedlo k vytvoření darkového systému Darky-Trefně.cz, který je též nově dostupný na www.seznam-darku.cz

Pro maminky dětí pomocník navíc...

Myslela jsem také na maminky dětí, které kolikrát čelí otázkám od svých příbuzných co dětem pořídit apod. Tím velkým pomocníkem je možnost vytvořit si ve svém účtu ,,přání mých dětí" a poradit tak ostatním s volbou dárku (babičkám, dědečkům, tetám, strýcům, kteří takto kolikrát řeší opravdu nelehký úkol).

Krátce na to začalo dárkový systém využívat kromě mých blízkých mnoho daší uživatelů a to je pro mě důkazem, že stránka skutečně pomáhá a pomáhá hned v několika faktorech, jak s výběrem dárků tak minimalizovat čas s jeho pořízením. Neustále dle potřeb efektivně tuto aplikaci upravuji, aby přinesla každému uživateli maximální užitek a sloužila věci, pro kterou byla stvořena.

Nevíte si rady s dárky? Obraťte se na nás. Darkový portál přání je tu zdarma pro Vás.