Dárky: Výtvarné a školní potřeby | Kancelář

Tipy na dárky, kterými můžete obdarovat své blízké.

 
Dotykové pero na mobil a propiska 2v1
Dotykové pero na mobil a propiska 2v1

Stylová vychytávka, kterou zvládnete psát poznámky do diáře a zároveň si můžete najít informace na tabletu či chytrém telefonu, aniž byste museli mít navíc stylus.

 
Pastelka s vyměnitelnou tuhou
Pastelka s vyměnitelnou tuhou

Pořiďte svým dětem tužku, která snadno nahradí velké sady pastelek. 20 různých barev na jednom místě ocení holky i kluci a nebudou muset nosit velký a často těžký penál, když chtějí mít potřeby na kreslení po ruce. Jednoduše přibalte pastelku do batůžku a můžete vyrazit na cestu. Tuhy navíc nemusíte nijak ořezávat, což je velice praktické a ušetříte si nejen nepořádek, ale nebudete muset ani přemýšlet kam jen se podělo ořezávátko.

 
Pomůcka na správné držení tužky 3 ks
Pomůcka na správné držení tužky 3 ks

Máte problém s držením tužky, ruka vám klouže a tužka se vám tak špatně drží? Píšete dlouhé slohy a už nevíte, jak tužku uchytit? Máme pro vás jednoduché řešení. Tento nástavec jednoduše navléknete na jakoukoliv tužku či pero a vložíte do ní palec a ukazováček. Tento skvělý pomocník vám bude držet prsty ve správné poloze a vy tak vydržíte psát dlouhé hodiny a bez bolesti.

 
Poznámkový blok ukousnutá čokoláda
Poznámkový blok ukousnutá čokoláda

Zápisník v originálním provedení – vypadá jako skutečná čokoláda. Potěšte své blízké krásným dárkem, který jistě vykouzlí úsměv na tváři. Kdo by si totiž na první pohled nemyslel, že je to opravdu čokoláda. Blok se dá využít všestraně, ať už ve škole, v práci, na kreslení či psaní básní. Vnitřní strany jsou bez natištěných řádků, lze je tak využít podle své vlastní fantazie.

 
Stříkačková propiska - červená
Stříkačková propiska - červená

Pokud Vám už pomalu dochází inspirace a nápady na nevšední dárky, tohle pero v podobě injekční stříkačky bude určitě to pravé pro Vás. Na první pohled vypadá jako opravdová stříkačka s červenou tekutinou uvnitř. Tento originální a stylový dárek ocení nejen doktoři a sestřičky, ale každý, kdo má alespoň trochu smysl pro humor.

 
Vícebarevná propiska - jednorožec
Vícebarevná propiska - jednorožec

Vícebarevná propiska s jednorožcem potěší nejedno dítě. Oblíbený motiv jednorožce prostě frčí. Vaše děti se propiskou rádi pochlubí ve škole svým spolužákům nebo doma návštěvě. Propiska s jednorožcem nabízí 10 veselých barviček, mezi kterými lze libovolně přepínat. Pro změnu stačí vymáčknout hlavu jednorožce a navolit si jinou barvu. Vícebarevná propiska zajistí 100% vybavenost vašich dětí do školy.