dnes je 20.03.
svátek slaví:
Světlana

Dárky: Dárky pro kočky

Tipy na dárky, kterými můžete obdarovat své blízké.

 
Deka do kufru pro psa
Deka do kufru pro psa

Deka, která dopřeje vašemu mazlíčkovi pohodlné a vám čisté cestování.

 
Hrací podložka pro kočky
Hrací podložka pro kočky

Kočky jsou velmi hravé a málokterý podnět je nechá chladnými. Hrací podložka poskytne vaší kočce skvělou zábavu na dlouhé hodiny. Na konstrukci podložky jsou zavěšené hračky a balonky s rolničkami, se kterými si kočka může vyhrát. Podložka je navíc vyrobena ve tvaru připomínajícím berušku, takže bude skvěle vypadat v každém interiéru. Pokud s kočkou cestujete, podložku si můžete klidně vzít s sebou. Součástí balení je praktický obal na zip s uchy, do kterého můžete podložku snadno složit a sbalit na cesty.

 
Hrací strom pro kočky
Hrací strom pro kočky

Udělejte radost vašim hravým a neposedným mazlíčkům. Kdo má doma kočky, ví, že jsou to zvídavá a velmi hravá zvířata. S tímto hracím stromem jim dopřejete zábavu na celé dlouhé hodiny. Kmen stromu slouží jako škrabadlo, zavěšené houpací mrkve nenechají žádnou kočku v klidu. Hrací strom je ideální hračkou pro rozvíjení schopností koťat i velkých koček a kocour

 
Hračka pro kočky - pyramida
Hračka pro kočky - pyramida

Pokud chcete udělat vaší kočce opravdu radost, pořiďte jí tuto skvělou interaktivní hračku. Pyramida se skládá ze tří pater, ve kterých jsou umístěné pestrobarevné balonky. Rozpohybujte balonky šťouchnutím a zábava může začít.

 
Pomůcka pro focení mazlíčků
Pomůcka pro focení mazlíčků

Pro snadné focení Vašich pejsků, koček i jiných mazlíčků, Vám stačí si pořídit tento nástavec. Klip připevněte na horní část telefonu tak, aby Vám nezakrýval čočku a do druhého klipu ve tvaru květiny dejte pamlsek, který udrží pozornost Vašeho domácího mazlíčka. Získáte tak roztomilé fotky, se kterými se budete moct chlubit všem známým!