dnes je 05.10.
svátek slaví:
Eliška

Dárky: Dárky pro psi

Tipy na dárky, kterými můžete obdarovat své blízké.

 
Deka do kufru pro psa
Deka do kufru pro psa

Deka, která dopřeje vašemu mazlíčkovi pohodlné a vám čisté cestování.

 
Hračka pro psy na čištění zubů
Hračka pro psy na čištění zubů

Hračka pro pejsky, kteří mají rádi jak gumové hračky, tak provázky! Interaktivní hračka, která pomáhá usměrňovat energii, Váš pejsek se tak již nebude doma nudit. Je multifunkční – slouží jako hračka, pomáhá udržet čisté zuby a zvyšuje sílu skusu. Hračku připevníte přísavkou na podlahu (přísavku lze lehce navlhčit) a ujistíte se, že přísavka drží. Pak už můžete nechat pejska, aby se snažil míček "ukrást".

 
Hračka s dávkovačem krmiva
Hračka s dávkovačem krmiva

Vaše pejsky a kočičky čeká nekonečná zábava. Nejlepší na tom je, že uvnitř hračky na ně čeká náležitá odměna. To je bude motivovat k tomu si s hračkou hrát více a více. Horním víkem nasypete suché granule a na dolním víku zase povolíte otvor podle toho, jak chcete aby to měl váš mazlíček jednoduché. Hračkou s dávkovačem zaujmete jak pejsky, tak kočičky.

 
Maxi tenisák
Maxi tenisák

 
Pomůcka pro focení mazlíčků
Pomůcka pro focení mazlíčků

Pro snadné focení Vašich pejsků, koček i jiných mazlíčků, Vám stačí si pořídit tento nástavec. Klip připevněte na horní část telefonu tak, aby Vám nezakrýval čočku a do druhého klipu ve tvaru květiny dejte pamlsek, který udrží pozornost Vašeho domácího mazlíčka. Získáte tak roztomilé fotky, se kterými se budete moct chlubit všem známým!