Dárky: PRO TATÍNKA

Tipy na dárky, kterými můžete obdarovat své blízké.

 
 
Bonbónky - Nejlepší tatínek
Bonbónky - Nejlepší tatínek

Bonbónky v srdíčkové krabičce s originálním motivem. Udělejte radost malým dárkem do kapsy a to sladkými bonbóny v kovové krabičce ve tvaru srdce. Každého mlsouna potěší "Lipo" bonbónky v krabičce, kterou může dále používat a poslouží mu jako milá vzpomínka. V krabičce jsou namixované různé příchutě bonbónků ve tvaru srdce. Originální potisk dodá bonbónkům nádech výjimečnosti.

 
Dárková bedna cannabis
Dárková bedna cannabis

Ochutnejte mimořádné produkty se speciálními bylinami jako je konopí. Ty všechny najdete v cannabis bedně.

 
Držák na mobil - černý
Držák na mobil - černý

Tento držák na mobilní telefon se bude skvěle hodit nejen do kanceláře ale kamkoli jinam! Stabilní a pevná konstrukce zaručí, že na rovném povrchu bude velmi dobře držet. Telefon do něj lze umístit buď vodorovně, anebo šikmo. Držák je super designový doplněk do kanceláře. Mobilní telefon tak budete mít neustále na očích a důležité hovory vám neutečou! Perfektně využijete tento držák také například při sledování internetových stránek, videí nebo pořadů. Mobilní telefon umístěte do držáku, pohodlně se usaďte a sledujte oblíbené pořady.

 
Mandle v čokoládě - Tatínek
Mandle v čokoládě - Tatínek

Dárková krabička s mandlemi s originálním motivem. Výborné mandle s originálním věnováním jsou krásným dárečkem pro všechny milovníky sladkého. Mandle jsou v dárkové krabičce s potiskem a navíc převázané stuhou a rozetkou. Obdarujte své blízké sladkým snem :-) Ve 2 variantách: 2x 80g nebo 4x 80g

 
Mentolky - Pro toho nejlepšího tatínka
Mentolky - Pro toho nejlepšího tatínka

Udělejte velkou radost malým dárkem - mentolkami do kapsy v click krabičce.

 
Nafukovací vak Lazy bag jednovrstvý - maskáč klasik
Nafukovací vak Lazy bag jednovrstvý - maskáč klasik

Naprostá novinka mezi nafukovacími vaky! Budete nadšení! Skvělý dáreček pro vás, ale i vaše blízké.

 
Návlek SMART šachy
Návlek SMART šachy

Dekorační návlek je proveden z pevnějšího materiálu, potěší oko obdarovaného a poslouží také při lenošení na pohovce...

Návlek je vyroben ze 100% bavlny.

 
Neocube v dárkovém balení
Neocube v dárkovém balení

Neocube je hlavolam, se kterým si obdarovaný užije spoustu zábavy. Je to hlavolam s neomezenými možnostmi. Hlavolam navíc rozvíjí fantazii a kreativitu, dále také soustředivost a trpělivost. Darujte dárek který neomrzí.

 
Půllitr - Pro toho nejlepšího tatínka
Půllitr - Pro toho nejlepšího tatínka

ůllitr s originálním motivem je krásným dárkem pro všechny pivaře, kteří neradi zapadnou v davu. Potěšte svého tatínka nebo třeba dědečka originálním půllitrem s osobním věnováním. Gravírování je z jedné strany, takže pravák ho při pití má na staně k sobě.

Hladký pivní půllitr s ergonomicky tvarovaným uchem a cejchem z čirého silného skla | Každý půllitr je zabalený v dárkové krabičce.

 
Sedák RONDO vinyl
Sedák RONDO vinyl

Sedák a jeho originální design ocení každý milovník hravého stylu, měkký sedák RONDO zaručeně potěší nejen oko ale zpříjemní posezení kdekoliv to bude potřeba.

Velikost sedáku 40 x 40 cm. V nabídce najdete mnoho dalších motivů..