dnes je 27.06.
svátek slaví:
Ladislav

Dárky: Dárky pro zamilované

Nevíte jaký vybrat dárek pro zamilované? Nechte se inspirovat naším výběrem a vyberte ten nejvhodnější dárek pro zamilované.

 
 
Dárková bedna z lásky - bílé víno

Dárková bedna z lásky - bílé víno

Balení obsahuje:  1x Ručně vyráběný dřevěný box1x Kovové páčidlo1x Sauvignon Blanc 0,75l Castillo de Landa s originální etiketou1x Polštářek s potiskem 40x40cm včetně výplně z dutého vlákna1x Hrneček s potiskem1x Broskvová želé srdíčka 230g1x Flipz Milk Chocolate - Preclíky polité čokoládovou polevou 100g1x Flipz White Fudge - Preclíky polité bílou polevou 90g1x Maitre Truffout Pralinés Cake Čoko.pralinky s hoř.čok.a malinovou náplní 148g1x Raffaello T8 80g1x Ruby - čokoláda 50g z kakaových bobů ruby - s lyofilizovanými jahodamiV ojedinělých případech mohou být některé produkty nahrazené za jiné.Nahrazené zboží bude stejného charakteru ve stejné cenové relaci.  

 
Dárková bedna z lásky - červené víno

Dárková bedna z lásky - červené víno

Balení obsahuje:  1x Ručně vyráběný dřevěný box1x Kovové páčidlo1x Cabernet Sauvignon 0,75l Castillo de Landa s originální etiketou1x Polštářek s potiskem 40x40cm včetně výplně z dutého vlákna1x Hrneček s potiskem1x Broskvová želé srdíčka 230g1x Premiové kešu ořechy obalené v tiramisu 200g1x Flipz White Fudge - Preclíky polité bílou polevou 90g1x Flipz Milk Chocolate - Preclíky polité čokoládovou polevou 100g1x Chocodate Assorted Datle s mandlí výběr 100g1x Ruby - čokoláda z kakaových bobů ruby - s lyofilizovanými jahodamiV ojedinělých případech mohou být některé produkty nahrazené za jiné.Nahrazené zboží bude stejného charakteru ve stejné cenové relaci.  

 
Dárková bedna z lásky - prosecco

Dárková bedna z lásky - prosecco

Balení obsahuje:  1x Ručně vyráběný dřevěný box1x Kovové páčidlo1x Prosecco Frizzante DOC 0,75l Tallero Treviso s originální etiketou1x Polštářek s potiskem 40x40cm včetně výplně z dutého vlákna1x Hrneček s potiskem1x Broskvová želé srdíčka 230g1x Premiové kešu ořechy obalené v tiramisu 200g1x Flipz White Fudge - Preclíky polité bílou polevou 90g1x Flipz Milk Chocolate - Preclíky polité čokoládovou polevou 100g1x Chocodate Assorted Datle s mandlí výběr 100g1x Raffaello T8 80gV ojedinělých případech mohou být některé produkty nahrazené za jiné.Nahrazené zboží bude stejného charakteru ve stejné cenové relaci.  

 
Hrnek Amor

Hrnek Amor

Luxusní zlatý hrnek s potiskem roztomilého amorka bude mít váš protějšek neustále na očích. Objem hrnku je 330ml.

 
Hrnek Hádej co

Hrnek Hádej co

Udělej radost tomu, koho milujete originálním a praktickým hrnečkem se zamilovaným potiskem s ptáčky a hádankou. Hrnek s potiskem, který zaručeně potěší. Objem 330ml.

 
Hrnek Láska je láska

Hrnek Láska je láska

Veselý hrníček s kresleným ananasem a pizzou potěší i pobaví. Objem hrnku je 330ml.

 
Hrnek love ∞ fotografií a textů 320 ml

Hrnek love ∞ fotografií a textů 320 ml

Přibližná velikost maximálního potisku je 65x160mm

 
Hrnek Miluji tě víc

Hrnek Miluji tě víc

Hrnek s motivem spícího tygříka vytvoří úsměv na rtech nejen těm, kteří si rádi zdřímnou! Objem 330ml.

 
Hrnek Milují tě za to - Opička

Hrnek Milují tě za to - Opička

Hrneček s roztomilou opičkou, kterým ukážete svému protějšku, že je si ho opravdu vážíte. Objem 330ml.

 
Hrnek Milují tě za vše - ještěr

Hrnek Milují tě za vše - ještěr

Hrneček s roztomilou ještěrkou, která líže broskvičku. Tímto vtipným dárečkem řeknete své partnerce že děláte opravdu vše a že vám na ní opravdu záleží. Objem hrnečku je 330ml.