dnes je 04.06.
svátek slaví:
Dalibor

Jak to funguje

 

Dárky-Trefně.cz jsou tu pro Vás, aby vám pomohly s výběrem vhodného dárku pro Vaše známé, rodinu, přátele, kolegy, prostě pro všechny, které chcete obdarovat.

Na našich stránkách si svá přání můžete vložit a zaslat svým přátelům/známým informační email o vložení Vašich přání. Stejně tak si vaši přátelé/známí mohou vložit svá přání a zaslat informační email Vám.

 
Ze všeho nejdříve se musíte zaregistrovat!

Registraci provedete buď kliknutím na [nová registrace] v levém sloupci nebo v horní liště [vytvořit seznam mých přání], kde vyplníte všechny potřebné údaje. Tím se založí Vaše karta, ke které se příště budete moct přihlásit.


Jak se přihlásím na svou kartu?

Přihlášení provedete buď vyplněním přihlašovacího formuláře v levém sloupci nebo v kliknutím na [má přání] v horní liště, kde zadáte své přihlašovací údaje, které jste zadali při registraci a můžete vytvářet svůj seznam přání.


Jak zadám své přání?

Po přihlášení můžete vytvářet svá přání. Pro každé přání můžete zadat seznam dárků, které by se Vám líbily a rádi byste je dostali. Jednotlivé dárky nemusíte vyplňovat hned, klidně si je pořádně promyslete a kdykoliv se můžete vrátit zpět a po přihlášení svůj seznam dárků v přání doplnit.


Jak se ostatní dozvědí o vložení mého přání?

Jednoduše. Při vyplnění svého přání zadejte emailové adresy lidí, kterým chcete přání doručit. Na zadané emailové adresy bude vašim přátelům/známým zaslán unikátní kód, přes který se dostanou k vašemu přání. Pro každé přání a příležitost (narozeniny, svátek, výročí atd.) vložte emailové adresy přátel/známých zvlášť (pro které je zrovna seznam přání u dané příležitosti určen).


Dostal jsem emailem kód od svého známého a nevím, jak dále postupovat

Kód, který jste obdrželi v emailu vložte do pole na hlavní stránce [přání vašich blízkých] a potvrďte. Po správně zadaném kódu se vám otevře přání Vašeho přítele/známého.


Vyskytl se jakýkoliv problém, který nevíte jak řešit?

Kontaktujte nás pomocí naší emailové adresy info@darky-trefne.cz. Budeme se snažit Vám co nejrychleji pomoci.


Dárky-Trefně.cz — to jsou Vaše internetová přání!